• Новак
Кадетската Премија Одделение Говедско месо Кријат Munchy Стапови за Кучиња

Кадетската Премија Одделение Говедско месо Кријат Munchy Стапови за Кучиња

DEN 201.36
Производот е достапен

Достапност

НАПРАВЕНИ СО ВИСТИНСКИ ГОВЕДСКО месо СОКРИЈ - Секој природен куче џвакање е исправна награда.ДОЛГОТРАЈНИ CHEWS ЗАДРЖИ КУЧИЊА ЗАФАТЕН - Окупаторската куче chews обезбеди ангажирање искуство и да ви помогне да се спречи деструктивни џвакање.ПОДДРЖУВА оралното ЗДРАВЈЕ, ЗА КУЧИЊАТА - остри кожа chews им помогне на чистење на заби и непца како кучиња се џвака.ОДГОВОРНО ИЗВОРИ - Премија говедско месо кријат направени од најдобрите квалитет добиток.Се ПРОВЕРУВААТ ЗА КВАЛИТЕТ - Сите chews и третира подлежат на ригорозни инспекција процес да се гарантираат тие ги исполнуваат Кадетската е на високи стандарди.НЕОДОЛИВА ГОВЕДСКО месо ВКУС - Екстра-вкусни месо вкус дека кучињата жедни.COUNT - 50 пакет.ГОЛЕМИНА - 6.5 инчи остри кожа стапчиња се препорачува за возрасни кучиња над 5 кг.За над 30 години, Кадетската е обезбедување на природно вкусни chews и третира да ги задоволи секој кучиња' primal потреба да се џвака.Кадетската Говедско месо Кријат Munchy Говедско месо Кријат Стапчиња се премиум-одделение остри кожа chews направени со 100% реално говедско месо се скрие од најдобрите квалитет добиток за природно добриот вкус кучиња жедни.Овие остри кожа стапчиња се исто така basted со вкусен вкус и помогне на чистење на заби и непца како кучиња се џвака.Лекување на вашето куче да Munchy Стапови да ги задржи зафатен и среќен!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката