• Новак
DNP 2X DS40 6x8 Dyesub Печатач, Хартија, 400 Сјајни Отпечатоци

DNP 2X DS40 6x8 Dyesub Печатач, Хартија, 400 Сјајни Отпечатоци

DEN 1078.80
Производот е достапен

Достапност

Алатници & Боја Под Хартија.Paper Size : 6 х 8" / 15.2 x 20.3 cm.Печати Количина : 400 (200 На Ролна).На DNP 6 х 8" Печати Пакет за ДС-40 Печатач содржи 2 ролни на боја-под хартија и две панделки, секој доволно долго за да печатите 200 6 х 8" фотографии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката