• Новак
Поправка Алатки,Целосно се вклопуваат и да Работат Замени Батеријата на Задниот Поклопец за LG Q60 2019 / X6 2019 / X525ZA X525BAW X525HA X525ZAW LMX625N X625N X525(Црн) (Боја : Црна)

Поправка Алатки,Целосно се вклопуваат и да Работат Замени Батеријата на Задниот Поклопец за LG Q60 2019 / X6 2019

DEN 1236.00
Производот е достапен

Достапност

Батеријата на Задниот Поклопец за LG Q60 2019 / X6 2019 / X525 ZA X525 BAW X525 HA X525 ZAW LMX625 N X625 N X525(Црна). 1. Задниот поклопец замена за LG Q60 2019 / X6 2019 / X525 ZA X525 BAW X525 HA X525 ZAW LMX625 N X625 N X5252. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката