• Новак
8 Големи Бебе Бебе Соба Облека Големина Плакарот Род Dividers Родово-Неутрални Сива Chevron

8 Големи Бебе Бебе Соба Облека Големина Плакарот Род Dividers Родово-Неутрални Сива Chevron

DEN 174.96
Производот е достапен

Достапност

Сет од 8 ГОЛЕМИ правоаголник бебе плакарот dividers облека род организаторот. 4" широк од 7" високи со 1.75" дупка во центарот.Димензии Новороденче, 0-3 Месеци 3-6 Месеци, 6-9 Месеци 9-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 3 T.Го прави голем бебе туш подарок за бебе соба оркестарот унисекс момче или девојка.Изработен од пластика, малку потенки од кредитна картичка.Посилна отколку картичка одбор, но флексибилен за да го прикачите на вашиот род.Овие големи бебе плакарот dividers ќе помогне да се организира било плакарот.Доаѓа со 8 големина dividers печатени на двете страни така што може да се види од која било насока.Пластични dividers се 4" широк од 7" високи со 1.75" дупка во центарот за прикачување на вашиот плакар род.На dividers се направени од пластични ламинат преку печатените и се флексибилни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката