• Новак
Spigen NeoFlex Екран Заштитник Наменета за Samsung Галакси S20 / S20 5G (2020) [2 Pack] - Случај Пријателски

Spigen NeoFlex Екран Заштитник Наменета за Samsung Галакси S20 / S20 5G (2020) [2 Pack] - Случај Пријателски

DEN 167.52
Производот е достапен

Достапност

Галакси S20 Екран Заштитник, решение за криви екрани и на работ на работ покриеност.Балон-бесплатна апликација и нула кревање со влажни инсталација.Задржува јасен екран со нула glares или виножито ефекти.Лекување технологија на чување на екранот нула и отпечатоци-слободни.Компатибилен со сите Spigen случаи и вклучува упатството.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката