• Новак
Чест Play4 Про Случај, Чест Игра 4 Про 5G Случај, Gift_Source СТП Кожен Паричник Стил Телефон Случај Флип Количка за Потпирачот се Покриваат со Картичка Слотови за Huawei Чест Play

Чест Play4 Про Случај, Чест Игра 4 Про 5G Случај, Gift_Source СТП Кожен Паричник Стил Телефон Случај Флип Количка

DEN 2316.00
Производот е достапен

Достапност

Забелешка : Овој случај е одговара за Huawei Чест Play4 Pro/Игра 4 Про 5 G (6.57"), не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа, засилен крои, се направи тоа се повеќе издржливи.Мека шок-абсорбента TPU телефон носителот ги опфаќа сите рабови и агли, го заштитува вашиот телефон од прашина, нечистотија, гребнатини & штети.Картичка Слотови & Пари Џеб : Ова флип паричникот случај Изградена-во 2 картичка слотови, 1 ID прозорецот и 1 парични средства за замрзнување, удобно да ги сместите вашите ID, кредитни картички, пари итн.Едноставно, но функционална, идеални за секојдневна употреба.Магнетна брава затворање обезбедува вашите лични предмети во случајот и да се избегнува екран гребење.Преносни Количка за Потпирачот дизајн : овој случај обезбедува ви обезбедува hands-free гледање искуство со преклопување назад како стојат, го прави лесно да ги прочитате и да ги видите.Случајот е лесно да се отвори само како книга.Прецизни cutouts : Исечок дизајн за Звучник, Екран, камера и пристаништа, лесен пристап до сите порти и конектори без отстранување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката