• Новак
Новороденото Бебе Бебе Девојка Фустани без Ракави 3D Срцето Денот на Вљубените Одговараат на Рака Принцезата Девојки Поставите Деца Bodysuit

Новороденото Бебе Бебе Девојка Фустани без Ракави 3D Срцето Денот на Вљубените Одговараат на Рака Принцезата Девојки

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Полиестер Смеса.Материјал : Направен од висок квалитет на polyseter и чипка, меки и удобни, погодни за деца мека кожа.Издржливи крои, одговара за млади девојки.Функција : без Ракави,рака оглавник, црвена sequin љубов-срце, отворен грб, со помешани туту мрежа, на romper фустан ја прави вашата девојка изгледа како принцеза.Повод : Принцезата Младата девојка е romper фустан, бебе девојки bodysuit мрежа туту здолниште, совршен за партија, свадба, матурска, улица носат,фото shotting,birthday (роденден), валентин дена или други специјални прилики.Големина : 0-6 месеци новородено бебе девојка фустани денот на вљубените,6-12 месеци девојки прв роденден фустани партија подарок,12-18 месеци деца девојка фустани,18-24 месеци фустани без ракави romper.Пакет се Вклучени : 1pc бебе девојка romper фустани.Спецификација Материјал : Памук + Најлон Применливи пол : Бебе Бебе Девојки Боја : Црвена Дизајн : Љубов-Срце Sequin Возраст : 0 До 24 Месеци Големина : 70/80/90/100 Големина на Табелата Големина(cm) -Romper Фустан Должина : 40 -Биста : 40 -Возраст : 0-6 Месеци -Romper Фустан Должина : 43 -Биста : 42 -Возраст : 6-12 Месеци -Romper Фустан Должина : 48 -Биста : 44 -Возраст : 12-18 Месеци -Romper Фустан Должина : 49 -Биста : 46 -Возраст : 18-24 Месеци Боја : Срце Облечи 2 | Големина : 18-24 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката