• Новак
Новина Ѕид Налепница Bedroon/Дневна Соба/менза/бебе соба Оркестарот (Розова, 56cm x 22cm)

Новина Ѕид Налепница Bedroon/Дневна Соба/менза/бебе соба Оркестарот (Розова, 56cm x 22cm)

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

КВАЛИТЕТОТ Oracal 651 Винил заврши во мазна, Сјајна Текстура.Апликацијата Лента е веќе применето и Инструкции се вклучени.Изберете од различни големини и бои, изберете од менито погоре.Ве молиме Имајте во предвид : Ѕидот Налепница не доаѓаат во еден дел.На Налепницата се сече на Делови за транспорт на полесно и полесно да се Држи до саканата површина.Се ПРЕПОРАЧУВА за УПОТРЕБА : Автомобил Налепници, Мики и Мини соба theming, Спална соба Ѕид Налепници, Огледало Налепници, Дневна Соба Ѕид Налепници, Спална соба Додатоци, Дневна Соба и Додатоци, Винил Налепници, Кујна Налепници, Ѕид Налепници Цитати, украси за дневна соба.Висок квалитет, водоотпорен лепило винил но, исто така, може да биде отстранета без да остават било штета на површината.Се ПРЕПОРАЧУВА за УПОТРЕБА : Автомобил Налепници, Спална соба Ѕид Налепници, Огледало Налепници, Дневна Соба Ѕид Налепници, Спална соба Додатоци, Дневна Соба и Додатоци, Винил Налепници, Кујна Налепници, Ѕид Налепници Цитати, украси за дневна соба.Висок квалитет, водоотпорен лепило винил но, исто така, може да биде отстранета без да остават било штета на површината.Погоден за голем број на мазни површини вклучувајќи; Метал, Стакло, Плочка, Обоен, Дрво и Пластика.DECAL АПЛИКАЦИЈА ИНСТРУКЦИИ : (1)Обезбедување на површината што се применуваат на decal да е чиста, мазна и слободни од опструкција (2) Многу внимателно излупете го повлече на налепница (3) Внимателно се применуваат на налепницата на саканата површина (4) Откако налепница е на место користите тап, рамни инструмент за да го израмните налепница на површината.Обезбеди сите области на налепница(s) се притисне на површината (5) Внимателно излупете исклучи било врвот слоеви на налепница(s) доколку е применливо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката