• Новак
Petego Обединетите Миленици Мустафа Милениче Сад Мат, 17.5-Инчен од 17.5-Инчен

Petego Обединетите Миленици Мустафа Милениче Сад Мат, 17.5-Инчен од 17.5-Инчен

DEN 1224.00
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Чува домашно милениче храна и вода чаши во место кога хранење.Го заштитува вашиот подови од храна и вода spills.Издржливи Franprene е colorfast и чисти до лесно.На Мустафа мат е шарени анти-слајд мат за вашето домашно милениче е храна и вода чаши.Мустафа ја штити вашата подот и го задржува чаши во место за помалку неред кога хранење.Направени од издржлив franprene, Мустафа доаѓа во различни бои и чисти до лесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката