• Новак
Мо Swad Модерен Бамбус Бебе Цвет Шапка ~ Изберете Големина/Боја (Мали 5-13 lbs, Метро)

Мо Swad Модерен Бамбус Бебе Цвет Шапка ~ Изберете Големина/Боја (Мали 5-13 lbs, Метро)

DEN 238.80
Производот е достапен

Достапност

Spandex,Бамбус,Rayon.Машина За Миење. 95% од Бамбус Rayon/5% Spandex.Бамбус од Rayon е мека и пријатна.Природни.Прилагодлива должина.Убава гроздобер изглед.Во Мо'Swad, ние ви нудиме модерно, гроздобер и мода напред ден или nightwear за вашето бебе.со нашиот прекрасен изглед и мека чиста влакна, што повеќе би можеле да очекуваме?Нашите бамбус од Rayon облека ќе леле вас со нашите најдобрите квалитет влакна.Заврши вашето бебе во природата и удобност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката