• Новак
PBOHUZ Dial Индикатор -Британската 0-1 носители на/ Перцентил 0-5/10 mm Индикатор Точноста 0.01 mm со Магнетна База

PBOHUZ Dial Индикатор -Британската 0-1 носители на/ Перцентил 0-5/10 mm Индикатор Точноста 0.01 mm со Магнетна

DEN 1117.92
Производот е достапен

Достапност

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа се прави на премиум материјал,издржлив и има долг животен век.Тоа е стабилна и има одлични перформанси при користење.Висок мерење прецизност.Грешка е толку ниско, како 0.01 mm.Dial тест индикатор е дизајниран за мерење на обработка, изгледот и инспекциски надзор.Спецификација : Мерен Опсег : 0~5/0~10мм на Точноста : 0.01 mm Големина на Dial Плоча : 54mm/2.13 во Пакет Листа : 1*Dial Индикатор 1*Лост Dial База.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката