• Новак
XIXIDIAN VR Очила, 3D Паметен Игра Виртуелна Реалност Очила Аудио-Визуелна Сите-во-едно Шлем VR Игри Слушалки се Отвори Предната плоча Дизајн Лесен и Дише Мека Удобно

XIXIDIAN VR Очила, 3D Паметен Игра Виртуелна Реалност Очила Аудио-Визуелна Сите-во-едно Шлем VR Игри Слушалки се

DEN 1439.76
Производот е достапен

Достапност

Поради светло, дисплеј, итн.Ергономија маска : маска е направена од кожа, дише брзо, не се држи до кожата, лесен за чистење, меки и удобни.Физички прилагодување на interpupillary растојание : употреба на голема леќа барел има пошироко видно поле, и дизајнот на interpupillary далечина со прилагодливи брзини може да се сретнат на вашиот гледање условите во било кое време и да се избегне проблеми како што се двојни слики.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!ви посакувам среќен живот.Види вистинскиот производ за повеќе информации.5 inches Product големина : 170x140x95mm Feature : Отворена преден панел дизајн : се Решава проблемот за носење stuffiness и мобилен телефон топлина dissipation Lightweight и дише : новиот АБС материјал се користи за да се намали тежината на целата машина на околу 225 грама, што е лесен и удобен за носење, без pressure4.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори и да го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.5 инчи, и поголем екран, повисока резолуцијата, толку подобро 3 D ефект и повеќе пријатно experience Packing листата : VR очила*1 Note : Сите производи се направени во вид.5 инчи : Погоден за паметни модели на сите брендови од 4,7-6.Опис на производот : VR Очила : Оди патуваат низ светот лесно, дури и без да оди надвор од вашата сопствена соба и уживаат голема возбуда на тобоганот, сурфање, нуркање и слично, нема повеќе време и простор за ограничување, може да уживате во тоа никаде & секое време што го сакате, се заштеди време и пари од се случува надвор., некои слики и објекти неизбежно имаат малку боја разлика.Поддршка myopia корисници да се носат : оптички леќи и разумен дизајн на тело не може да ги реши вртоглавица, замор и поспаност предизвикани од несоодветни interpupillary и објект растојание, и тоа може да се поддржи употребата на myopia корисници.Спецификација : име на Производ : VR glasses Material : PC+ABSColour : Black Lens : Aspherical оптички design Screen резолуција : 1080 PLens дијаметар : 42mm Compatible големина : 4.Не-деформирани оптички анти-сина леќа : нова генерација на nano-сина објектив обезбедува светлина на објективот и ефикасно изолатите сината бранова должина зрачење, избегнување на штета предизвикана со сина светлина на очите.

Декларирани спецификации

Product name:
VR glasses
Material:
PC+ABS
Colour:
Black
Lens:
Aspherical optical design
Screen resolution:
1080P
Lens diameter:
42mm
Compatible size:
4.7-6.5 inches
Product size:
170x140x95mm
Feature:
Open front panel design:
Solves the problem of wearing stuffiness and mobile phone heat dissipation
Lightweight and breathable:
The new ABS material is used to reduce the weight of the whole machine to about 225 grams, which is light and comfortable to wear, without pressure
4.7-6.5 inches:
Suitable for smart models of all brands of 4.7-6.5 inches, and the larger the screen, the higher the resolution, the better the 3D effect and the more enjoyable experience
Packing list:
VR glasses*1 :
Note:
All products are taken in kind. Due to light, display, etc., some photos and objects inevitably have a little color difference. See the actual product for more information.
If you have any questions, please contact us in time, we will reply and solve the problem for you within 24 hours. :

Комплементите на стоката