• Новак
Brinjal Масло | Solanum Melongena | Moisturizes Кожата | За Блескава Кожа | Бори против Акни | Анти-Стареењето | За Коса | Зајакнува Косата | Чиста Природна | Ладно-цедените | 1250ml | 42oz Стран

Brinjal Масло | Solanum Melongena | Moisturizes Кожата | За Блескава Кожа | Бори против Акни | Анти-Стареењето

DEN 4439.76
Производот е достапен

Достапност

Повеќето Познат Бренд. 100% Чиста И Природни.Сертифициран Квалитет.Ладно-Цедените.Чистота Загарантирана.R V од Суштинско значење Чиста Brinjal Превозникот Масло - Solanum Melongena (100% Чиста и Природна Ладно-цедените).Масла се одликува со висок квалитет килибар стаклени шишиња до 100ml.И 300ml, 630ml & 1250ml со висок квалитет богородица алуминиумски шишиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката