• Новак
Полска Националното Знаме Европа Земјата Рака Компактно Огледало Круг Преносни Џеб Стакло

Полска Националното Знаме Европа Земјата Рака Компактно Огледало Круг Преносни Џеб Стакло

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Големина : 6.5 см x 6.2 cm x 0,8 cm (2.6 инчен x 2.4 инчен x 0.3 инчен).Класификација : Огледало.Функција : -Тркалезна форма .; -Преносни : дури и да одговара на вашите плик паричникот и мали џебови .; -Се отвора со две стаклени огледала.; -Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба.; -Се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики. ; -Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; -Огледало : Стакло.Пакет Количина : 1 x огледало.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката