• Новак
[2-Pack] YRMJK Екран Заштитник за Samsung Галакси S20 Ултра,3D Криви Калено Стакло за Samsung Галакси S20 Ултра (6.9)

[2-Pack] YRMJK Екран Заштитник за Samsung Галакси S20 Ултра,3D Криви Калено Стакло за Samsung Галакси S20 Ултра

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

уникатен дизајн калено стакло за Samsung Галакси S20 Ултра, 3 D покриеност заштита на целиот екран,Неверојатно дебелина, целосно компатибилен со екран на допир чувствителност.Одликувајќи се со 9 H цврстина, ефикасно отпорен на гребнатини од клучните, нож и сите други остри предмети.pls имајте на ум дека постојат само лепак околу страната на стакло, поради посебни работ стил.Ултра чиста и Високо-одговор : Ултра тенки еластични, Направени со висок квалитет 0.26 мм дебел премиум калено стакло и ветува целосна компатибилност со екран осетлив на допир чувствителност.Совршен компатибилност : 3 D површина целосен пакет за дизајн, екран заштитник одговара тесно мобилен телефон екран, само направи за вашиот телефон.Посебна инсталација метод : ве Молиме следете го упатството за инсталирање.Треба да притиснете го работ на инсталација, така што екранот заштитник одговара одлично со екранот .Ве молиме не притиснете на средината на екранот директно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката