• Новак
ЦВРСТИ 360-СЕРИЈА 4 ВОЗИ ЗРАК LED КРУГ СВЕТЛА со СИНА СВЕТЛИНА, ПАР (Сет од 2), 36119

ЦВРСТИ 360-СЕРИЈА 4 ВОЗИ ЗРАК LED КРУГ СВЕТЛА со СИНА СВЕТЛИНА, ПАР (Сет од 2), 36119

DEN 9599.76
Производот е достапен

Достапност

ЦВРСТИ 360-СЕРИЈА 4" ВОЗИ ЗРАК LED КРУГ СВЕТЛА со СИНА СВЕТЛИНА, ПАР (Сет од 2), 36119. Црна Изложени Печатени Плочки На Табла.Назад Осветлување Независно Контролирана. 9-36 VDC - 50,000 Час+ LED животен век.Се ПРОДАВААТ како СЕТ на (2) - Жици се Подигнат ПРОДАВА ОДДЕЛНО (дел# 36360).ЦВРСТИ 360-СЕРИЈА 4" ВОЗИ ЗРАК LED КРУГ СВЕТЛА со СИНА СВЕТЛИНА, ПАР (Сет од 2), 36119. КРУТИ ги воведува сите нови 360-Серија семејството на LED светла. Оптимизиран зрак модели на проектот до 8,600 суровини lumens и се заштитени со алуминиумски домување, карактеристики на blacked-out коло, познати ЦВРСТИ брендирање, и ограничени доживотна гаранција што ги прави повеќето добри и корисни круг светлата на пазарот. RIGIDs 360-Серија круг светла беспрекорно се интегрира во повеќе ОЕМ апликации и го прави полесно од било кога да Поседувате Ноќ. Жица Подигнат дел# 36360 (се ПРОДАВА ОДДЕЛНО).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката