• Новак
74LVXC4245MTCX - TRANSCEIVER, 8BIT, ТРИ-ДРЖАВА, TSSOP-24 (Пакување од 20) (74LVXC4245MTCX)

74LVXC4245MTCX - TRANSCEIVER, 8BIT, ТРИ-ДРЖАВА, TSSOP-24 (Пакување од 20) (74LVXC4245MTCX)

DEN 1694.40
Производот е достапен

Достапност

Логика на Семејството / База Број : 74 LVX245. Логиката Вид Уред : Transceiver, Двонасочно.Логиката Случај Стил : TSSOP.Нема.на Пиновите : 24 Pins.Напон Мин : 4.5 V. 74 LVXC4245 MTCX - TRANSCEIVER, 8 BIT, ТРИ-ДРЖАВА, TSSOP-24 (Пакување од 20)Спецификација : Влага Чувствителност Ниво : MSL 1 - Unlimited Ro HS во Согласност : Yes Ro HS во Согласност Информација за производот : Логика Семејството / База Број : 74 LVX245 Logic Вид Уред : Transceiver, Bidirectional Logic Случај Стил : TSSOPNo.на Пиновите : 24 Pins Supply Напон Мин : 4.5 VSupply Напон Max : 5.5 VLogic IC Семејство : 74 LVXLogic IC База Број : 74245 Operating Температура Мин : -40°COperating Температура Max : 85°CMSL : MSL 1 - Неограничено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката