• Новак
Walden Фарми Калории Слободни Натопи Карамел - 12 fl мл

Walden Фарми Калории Слободни Натопи Карамел - 12 fl мл

DEN 357.60
Производот е достапен

Достапност

Нема Калории, Масти, Јаглехидрати, Глутен или Шеќери од Било каков Вид!Switch & Save 330 Калории На Day Lose 34 Фунти Годишно "На Walden Начин"Одличен вкус, Без калории, Како да го направиме тоа?Богатите Природни Flavors Walden Фарми калории слободни карамел натопи е направен со богати со природни карамел арома и навестување на чиста ванила.Walden Фарми.Нема Калории, Масти, Јаглехидрати, Глутен или Шеќери од Било каков Вид!Switch & Save 330 Калории На Day Lose 34 Фунти Годишно "На Walden Начин"Одличен вкус, Без калории, Како да го направиме тоа?Богатите Природни Flavors Walden Фарми калории слободни карамел натопи е направен со богати со природни карамел арома и навестување на чиста ванила.Одлично со свежо овошје, сладолед или да се направи некој пијалак.Switch & Save стотина калории секој ден "На Walden Начин.".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката