• Новак
iPhone Полнач Кабел (4 Парчиња), Прекувремена работа Apple MFi Заверена Молња Кабел 6ft USB Кабелот за iPhone 13/12/11/Pro/Max/Мини/SE/XR/XS/X/8/7/Плус/6/6S, iPad/iPad Воздух 2/Мини 4/3/2, Бела

iPhone Полнач Кабел (4 Парчиња), Прекувремена работа Apple MFi Заверена Молња Кабел 6ft USB Кабелот за iPhone 13/12/11/Pro/Max/Мини/SE/XR/XS/X/8/7/Плус/6/6S,

DEN 1055.76
Производот е достапен

Достапност

Smart Адаптивни Полнење.КОМПАТИБИЛНОСТ : Сите Прекувремена работа Молња кабли работа со i Phone 13 Pro/13 Про Max,i Phone 13/13 Mini,i Phone 12 Pro/12 Про Max,i Phone 12/12 Mini,i Phone SE (1-во, 2-ро генерација),i Phone 11 Pro/11 Про Max,i Phone 11,i Phone XR,i Phone XS/XS Max,i Phone X,i Phone 8/8 Плус,i Phone 7/7 Плус,i Phone 6 S/6 S Плус,i Phone 6/6 Плус,i Pad Mini (5 генерација),i Pad Mini 4,i Pad Mini 3,i Pad Mini 2,i Pad Mini (1 генерација),i Pad (9-та генерација),i Pad (8 генерација),i Pad (4 - 7 генерација),i Pad Воздух (3-та генерација),i Pad Воздух 2,i Pad Воздухот,i Pad Про (1-во, 2-ро генерација).Штити Од Преполнувањето или Прекуструјна.ШЕСТ МЕТРИ ЈАЗОЛ И МЕТЕЖОТ-СЛОБОДНО : 3 ft канапи не се сече?Нашите 6 ft кабел е идеална должина за полнење додека патуваат, дома или во канцеларија.Сите Прекувремена работа кабли се Apple MFI-Уверение.Apple MFI-Уверение за Полнење Кабел (6ft).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката