• Новак
AQGG Калено Стакло Филмот + Маска за Infinix Забелешка 10 [6.95], Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај Браник Школка Проѕирна Заштитна TPU Случаи -Јасно

AQGG Калено Стакло Филмот + Маска за Infinix Забелешка 10 [6.95], Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај Браник

DEN 1879.20
Производот е достапен

Достапност

[Компатибилен] : за Infinix Забелешка 10 телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материјал TPU Покрие ја враќа оригиналната убавината на телефонот. [Заштита] : за Infinix Забелешка 10 заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот. [Избриши] : Ultra со исчистите екранот и транспарентен екран, со природни гледање искуство. [Филм Екран]: заштитна фолија е погоден спречување на експлозија на оригиналот, на екранот на телефонот кога мала несреќа се случува во вашиот телефон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката