• Новак
Шминка Toiletry Козметички Патување торбичката Zippered Багаж Торбичка Мултифункционален шминка Торба Молив Носителот на Организаторот За Мажите и Жените (Кул Ѕвезденот?

Шминка Toiletry Козметички Патување торбичката Zippered Багаж Торбичка Мултифункционален шминка Торба Молив Носителот

DEN 407.52
Производот е достапен

Достапност

Стилот Е Едноставен Дизајн ,Роман Моделирање дека е Шарени,да ви Даде Чувство дека го Најдете се што е Ново и Свежо.Супер Стилски & Професионална Козметика Патна Торба е совршен објект за секоја сезона сите годината козметичката торба е специјално дизајнирана за да ви дадат стил кои ќе ви ги мода Безбедно, Водоотпорен & Трајни Што го заслужуваат луксузни ткаенини.Водоотпорен и Лесно да се Чисти.Се вклопува Во Сите вистинските Места на Оваа козметика торба е совршен тенок големина за purses, багаж, tote кеси, лаптоп кеси, и училишни торби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката