• Новак
Cablecc RJ45 Cat8 Ethernet Мрежа LAN Кабел Печ Кабелот 25/40Gbps за Рутер, Лаптоп 10M

Cablecc RJ45 Cat8 Ethernet Мрежа LAN Кабел Печ Кабелот 25/40Gbps за Рутер, Лаптоп 10M

DEN 525.12
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Супериорни перформанси : Поддршка на висок пропусен опсег до 2 GHz (2000 MHz) и пренесување на податоците на 25/40 Gbps.Дизајниран за сервер апликации, cloud computing, центри за податоци и со високи перформанси на компјутерските мрежни апликации.Совршен конекција за да workstations, Xbox, мрежни адаптери, Центри, прекинувачи, рутери, DSL/кабелски модеми, и печ панели.Структура : 26 AWG shield извртени бакарна жица, да се обезбеди заштита од EMI/RFI пречки/шум.Ова ќе ја подобри веродостојноста и точноста на податоците.Кабелот Тип : Cat8 Должина : 0.5 m-30m Конектор Тип : позлатени RJ45 8 P8 C Машки да Машки Кабел : 26 AWG Кабел, ја Зголемуваат Еластичноста STP : Заштитените Извртени Пар пропусниот Опсег : 2000 MHz Поддршка : 25/40 Gbps Применливи Видови : Уреди со RJ45 приклучоци, вклучувајќи компјутери и периферни уреди, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери и мрежа дополнителни уреди за складирање.RJ45 Cat8 Ethernet Мрежа Lan Кабел Печ Кабелот 25/40 Gbps за Рутер, Лаптоп Супериорни перформанси : Поддршка на висок пропусен опсег до 2 GHz (2000 MHz) и пренесување на податоците на 25/40 Gbps.Дизајниран за сервер апликации, cloud computing, центри за податоци и со високи перформанси на компјутерските мрежни апликации.Совршен конекција за да workstations, Xbox, мрежни адаптери, Центри, прекинувачи, рутери, DSL/кабелски модеми, и печ панели.Структура : 26 AWG shield извртени бакарна жица, да се обезбеди заштита од EMI/RFI пречки/шум.Ова ќе ја подобри веродостојноста и точноста на податоците.Кабелот Тип : Cat8 Должина : 0.5 m-30m Конектор Тип : позлатени RJ45 8 P8 C Машки да Машки Кабел : 26 AWG Кабел, ја Зголемуваат Еластичноста STP : Заштитените Извртени Пар пропусниот Опсег : 2000 MHz Поддршка : 25/40 Gbps Применливи Видови : Уреди со RJ45 приклучоци, вклучувајќи компјутери и периферни уреди, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери и мрежа дополнителни уреди за складирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката