• Новак
PDGJG Стакло Запечатени Врежана Жито за Складирање Кутија Снек Складирање Кутија Домаќинство Ретро Складирање (Боја : А, Големина : 2800ML)

PDGJG Стакло Запечатени Врежана Жито за Складирање Кутија Снек Складирање Кутија Домаќинство Ретро Складирање (Боја

DEN 1891.20
Производот е достапен

Достапност

Ставање таков ретро акцент во кујната веројатно ќе се направи готвење повеќе украсни.Иако , тоа е комбинација на стари изработка и модерен живот.На врежана тегла тело е убаво врежани, и појавување на дрвени капак и дрвена лажица се убаво и практично.Ова е веројатно начин да декорирате вашиот храна со мирудии, и украсете го вашиот живот со убави нешта.Транспарентно стакло материјали, материјалите кои се користат се јасно на прв поглед.Ставање таков ретро акцент во кујната веројатно ќе се направи готвење повеќе украсни.Иако , тоа е комбинација на стари изработка и модерен живот.На врежана тегла тело е убаво врежани, и појавување на дрвени капак и дрвена лажица се убаво и практично.Ова е веројатно начин да декорирате вашиот храна со мирудии, и украсете го вашиот живот со убави нешта.Транспарентно стакло материјали, материјалите кои се користат се јасно на прв поглед.Зголемената дното дизајн за повеќе стабилен пласман.се користи како леќата тенџере, и тоа е лесно за чување пипер, ѕвезда anise, За оние кои не се отпорни на топлина стакло, само измијте го со топла вода и бел оцет, не scald со врела вода.Висината е вкупната висина вклучувајќи капакот, и обемот димензии се сите, рачно се мери, па ќе има некои грешки.Машина изработени производи имаат линии, некои меури, нерамна дебелина, итн., кои се траги на нормален изработка.Накит, Кутии Козметички Тегла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката