• Новак
AlphaCell Покрие Компатибилен со iPhone 6 / 6S (НЕ Повеќе) | 2-во-1 Екранот Заштитник & Holster Случај | Полно Тело, Воена Степен на Заштита со Носење Појас Клип | за Заштитни Капка-До?

AlphaCell Покрие Компатибилен со iPhone 6 / 6S (НЕ Повеќе) | 2-во-1 Екранот Заштитник & Holster Случај | Полно

DEN 286.56
Производот е достапен

Достапност

ТРОЈНА ЗАШТИТА – Ова тактички 3-слој оклоп случај на тешки хибрид armour со полно тело, воена степен на заштита.Alphacell е крајната defender од вашиот телефон со тоа што отпорност, солиден, трајни, додека за заштита на своите пристаништа со прашина доказ приклучоци.ВГРАДЕН ЕКРАН ЗАШТИТНИК – Секоја тешко, засилен TPU defender случај нуди четири агол на екранот работ заштита со заштитна пломба дизајн, така солиден тоа е неуништив, капка-доказ и shockproof.ВИДЕО ПОТПИРАЧОТ – На задната страна на секоја hardshell i Phone 6 / 6 S капак има трајни клип за да ја прикачите на вашиот појас и задниот се залагаме за hands-free видео гледа.Монтажни (отстранлив) и 360° ротирачки спојувалка за каиш овозможува вертикална и хоризонтална употреба.НЕ се ЛИЗГА СМЕТКОВОДСТВЕНА КОНТРОЛА – носиме тешки тежок случај со доверба благодарение на најсилните перница слоеви, дебели отворен дизајн, како и цврстата рамка направени за реалниот живот.БЕЗ ВИДЛИВИ БРЕНДИРАЊЕ– Нудат чиста изглед, сит се вклопуваат и неспоредлив еластичност, секој Alphacell паметен телефон случај е поддржан од страна на непобедлива сервис и поддршка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката