• Новак
Расклопна Вода Контејнер трговија на Големо Taiji-pkg Вода Складирање Џери Може да 5.3 Литри/20L FDA(30Pieces)

Расклопна Вода Контејнер трговија на Големо Taiji-pkg Вода Складирање Џери Може да 5.3 Литри/20L FDA(30Pieces)

DEN 314.88
Производот е достапен

Достапност

Расклопна Вода Сад е(Taijipkg) Материјал : Храна Одделение LDPE/ФДУ.Еден удобно носејќи hadnle Taijipkg расклопна вода сад може да ви помогне да ви помогне да ги собереш лесно.Опција : Завртка Капа Со Допрете Или Завртка Капа.Оперативен Температура Од -20° до +50°.Помине Капка Тест:47in.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката