• Новак
Математика Шарени Chalkboard Pop-Up Перење Забавува Расклопна со Капак Валкана Облека Забавува Перење Кошница Количка за Складирање на Организаторот, за Дома, Детска Игра

Математика Шарени Chalkboard Pop-Up Перење Забавува Расклопна со Капак Валкана Облека Забавува Перење Кошница Количка

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Дури и продавница за играчки и спортски објекти, многу лесно да се чисти.Зошто да се избере нашиот Математика Шарени Chalkboard Pop-Up Перење Попречува? 1.Идеален за чување на играчки, облека, книги и други производи од вашата секојдневна употреба.【Расклопна и Преносни】Лесен и едноставно укината до тоа да се зачува простор, носење и чување насекаде по перење е направено.Тоа, исто така, опремени со два лесно да се носат рачки, кои го прават тоа полесно кога ќе го носат.5 во,кога укината е 15.Кога не е во употреба, едноставно укината нагоре за да се зачува простор.Особено голема, за дома, тинејџери и ученичкиот дом соби. 【Материјал】Направени од 210 D обвивка (лепење), на издржлив материјал и здрав дизајн обезбедува години на перење складирање.Никогаш повторно се грижите каде да ги зачувате гломазна, стандардна големина пластика или плетен забавува.Нашите торба за перење може да се користи како pop-up перење забавува, играчка кошница или fold тоа рамни и лесно пакување кога се во движење. Топло совети : Не машина за миење, кајгана, сува чиста и собори сува. Мулти-Цел : Совршен складирање торба за чување на играчки, книги и облека, итн.Не само што може да се користи за чување на валкана облека или чорапи, но исто така може да се користи за чување на детски играчки, книги и облека, кои се помалку носи за да се обезбеди дека тие нема да бидат прашливи.Овој сестран pop-up попречи е опремен со патент покрива, кој ви овозможува да zip, кога не сакаат на нив да се валкани или да опадне. 【Големина】На перење забавува големина е 15. Прилики : Home/Перење соби/Playroom/Плакари/Бања/Спална соба/Плакари/Домови/Travel5.Освен тоа, имаат исклучителна копчиња и лизгачот.5 инчен, кога е укината 15.Таа има две цврсти рачки, така што може да го носи тоа лесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката