• Новак
LLappuil Ткаенина Складирање Салон со 7 Фиока за Складирање, чување Организатор Единица, Мал Салон за Спалната соба,Плакарот-Здрав Метална Рамка, Лесно се Повлече Ткаен

LLappuil Ткаенина Складирање Салон со 7 Фиока за Складирање, чување Организатор Единица, Мал Салон за Спалната

DEN 1991.76
Производот е достапен

Достапност

ткаенина фиоки предната страна е направен од катјонската материјали, и сите други страни и недостатоци се направени од високо-квалитет дише не-плетени ткаенини, може да се одржи новата држава за долго време, не е лесно да се стареење.Целокупната димензии : 31. 【Стабилна Изградба и Квалитетен Материјал】На цврсти и издржливи метална рамка МДФ дрвени врвот обезбеди сигурен сила и стабилност, и се трајни.Направи вашата соба повеќе среди и да се направи целосна употреба на просторот.Вертикална дизајн се вклопува лесно во многу локации низ дома. Употреба во или надвор од спалната соба и да ја задржите нередот под контрола од страна на чување на сите на вашата работа во една погодно место.Се прошири боја за појавување на сите дома декорација на стил, мода и едноставен дизајн ви помогне да заштедите многу простор.Цврсто дрво врвот обезбедува цврста површина да се одржи биро светилки, книги, оркестарот.Само стегне некои завртки за да ја завршите инсталацијата, можете да ги следите инструкциите и лесно да се изгради целиот облекување маса во половина час.Топло Совети : материјалите што се користат ниско-формалдехид, ве молам, прости дека не може да биде благо, "нова" мирисот на ткаенина кога се отвори, тоа ќе исчезне и по неколку дена на вентилација. 【Лесно да се Соберат】Ние ви обезбеди комплетен пакет, кој вклучува и додатоци, анти-совет колекции, собранието алатки и собранието прирачници. 【Стилски Дизајн】Елеганција и минимализам се на мебел стил ние ги извршуваат, и тоа чувство на модерноста. 4 прилагодливи пластични нозете им помогне на ниво овој складирање кула со фиоки дури и на подови.Лесно да се соберат и расклопување, без грижи при промена на вашата куќа или стан.Фиоки вклучуваат 3 големини за да ги задоволи вашите различни складирање потреби и одлична за организирање на облека, играчки, алатки, закуски и повеќе. 【Стилски Smart Складирање】Оваа ткаенина салон е идеален за секаде каде што сакате да ги задржите нередот под контрола.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката