• Новак
Кал Пита Бебе Вештерки Девојка Tee

Кал Пита Бебе Вештерки Девојка Tee

DEN 611.04
Производот е достапен

Достапност

94% Памук, 6% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Влезе во плашлив духот со оваа вештерка девојка tee.Сива долг ракав деца tee карактеристики со вештерка апликација.Грижа Инструкции : се ПРЕТВОРИ во ВНАТРЕШНОСТА ОД МАШИНА за МИЕЊЕ СО слични БОИ НЕ КАЈГАНА СОБОРИ СУВА НИСКА КУЛ ЖЕЛЕЗО АКО е ПОТРЕБНО. 12-18 Месеци.Сива долг ракав деца tee карактеристики со вештерка апликација.Влезе во плашлив духот со оваа вештерка девојка tee.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката