• Новак
Knob Гром 10Pcs шприц Процес Knob Гром Трајни Лесни Fastener Инженеринг Пластика Материјал Практични Во Секојдневниот Живот

Knob Гром 10Pcs шприц Процес Knob Гром Трајни Лесни Fastener Инженеринг Пластика Материјал Практични Во Секојдневниот

DEN 374.16
Производот е достапен

Достапност

Пет‑ѕвезда pulm глава рачка е убава и работна енергија, многу практични во секојдневниот живот.Донесе одлични инженеринг пластика материјал, поседуваат силна отпорност на корозија, трајни, водоотпорен и мала тежина.Шприцоване процес, инженеринг пластика се справи, добра изолација, мазна површина, анти‑корозија и носат‑отпорни, многу издржливи.Завртки усвојување на површинскиот слој процес, нема рѓа, отпорност на корозија, поседуваат долготрајна употреба.Темата на завртката е јасно, на теренот на забите е дури и длабоко, и прицврстување ефект е добро.Функција : 1. Шприцоване процес, инженеринг пластика се справи, добра изолација, мазна површина, анти‑корозија и носат‑отпорни, многу durable2. Завртки усвојување на површинскиот слој процес, нема рѓа, отпорност на корозија, поседуваат долготрајни use3. Темата на завртката е јасно, на теренот на забите е дури и длабоко, и прицврстување ефект е good4. Донесе одлични инженеринг пластика материјал, поседуваат силна отпорност на корозија, трајни, водоотпорен и светлина weight5. Пет‑ѕвезда pulm глава рачка е убава и работна енергија, многу практични и во дневните life Specification : Предмет Тип : Knob Bolt Material : Инженерство пластика handle Thread Спецификација (d) : M6 Screw Должина (L) : Прибл. 20mm / 0.8 in Handle Надворешниот Дијаметар (D) : Прибл. 32-милиметри / 1.3 in Quantity : 10 Pcs Colour : Црна Пакет Листата : 10 x Knob Гром.

Декларирани спецификации

Item Type:
Knob Bolt
Material:
Engineering plastics handle
Thread Specification (d):
M6
Screw Length (L):
Approx. 20mm / 0.8in
Handle Outer Diameter (D):
Approx. 32mm / 1.3in
Quantity:
10Pcs
Colour:
Black
Package List:
10 x Knob Bolt :

Комплементите на стоката