• Новак
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Huawei Колега 10 - Боја Дланки

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Huawei Колега

DEN 358.80
Производот е достапен

Достапност

Дизајнер Случај за Huawei Колега 10 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Huawei Колега 10. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Huawei Колега 10 е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Huawei Колега 10 Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Huawei Колега 10 Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Huawei Колега 10 а вие го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Huawei Колега 10 со Дизајнер Случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката