• Новак
Bernardaud 0 Атена Злато Отвори Зеленчук Сад

Bernardaud 0 Атена Злато Отвори Зеленчук Сад

DEN 4933.20
Производот е достапен

Достапност

Злато плоскости.Рака мие, се препорачува.Направени во франција.Limoges Порцелан.Појавување на парчиња достапни во serverware и додатокот парчиња.Упатување на дизајнот трендови на 70-тите, геометриски мотив на Атена колекција создава димензионални и графички изглед.Брилијантен и мат определување на разбраното neoclassical изглед, додека со потенцирање на модерноста на собирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката