• Новак
Замена за Мицубиши Мд-60738 DMD Dlp Чип Проектор Тв Крушка Светилка со Техничка Прецизност

Замена за Мицубиши Мд-60738 DMD Dlp Чип Проектор Тв Крушка Светилка со Техничка Прецизност

DEN 15633.60
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Замена За Мицубиши Мд-60738 Dmd Dlp Чип Проектор Тв Крушка Светилка.Единица за продажба : 1. Замена За Мицубиши Мд-60738 Dmd Dlp Чип Проектор Тв Светилки Сијалица, Оваа Ставка Не Е Произведен Од Страна На Мицубиши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката