• Новак
WBBFC Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Guard Замав Рака Заштитник Покритие за Јамаха YZ125 YZ250 WR250F 2012-2020 YZ125X YZ250F X YZ450F 450FX WR450F (Боја : Црна)

WBBFC Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Guard Замав Рака Заштитник Покритие за Јамаха YZ125 YZ250 WR250F

DEN 2066.40
Производот е достапен

Достапност

Тип : Главниот Дел На Задната Суспензија Гарда.Состојба : нова.Материјал : T6 Алуминиум.Површински Третман : Елоксирани.Обработка модел : CNC-машински.Боја по желба : Црна,Blue Package се Вклучени : 1 x главниот дел на задната суспензија Guard(Вклучува монтажа сврзувачки елементи,без Синџир Водич)Fitment : За Yamaha YZ125 2012-2021 YZ125 X 2020-2021 YZ250 2012-2021 YZ250 X 2016-2021 WR250 F 2012-2021 YZ250 F/X 2014-2021 YZ450 F 2014-2021 YZ450 FX 2014-2021 WR450 F 2014-2021.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката