• Новак
UniLiGis Солза Доказ Најлон Перење Торба со Рачки,го Забавува Лагер со Drawstring Затворање за Патување,Валкана Облека Торба Одговара на Повеќето Перење Забавува и Sorter,27.5x34.

UniLiGis Солза Доказ Најлон Перење Торба со Рачки,го Забавува Лагер со Drawstring Затворање за Патување,Валкана

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Голем Капацитет - 85 L капацитет со трајни дебел најлон материјал, никогаш не грижете се премногу облека би солза торба, освен.Лагер големина : 13.8x13.8x27.56 H во.Плоштад База - Нашите перење торба за деликатна со квадратна основа, која може да се одржи повеќе валкана облека од нормално слаби перење кеси на пазарот, што е уште поважно, на плоштадот база која го прави редење укината перење внатре полесно.Одговара Попречи - Можете да го користите како посебна забавува торба за перење или може да се стави во вашиот постојат перење попречува или кошници, и вратоврска торба со drawstring за перење директно.Одговара на повеќето перење забавува дома или dorm соба. 2 Рачки повторно да патуваат и лесно да ги носите.Големи Димензии во 13.8 x 13.8 x H27.5in/ 35*35*H70 cm.Издржливи rip и солза отпорен материјал се со силна двојно крои.Транспорт лични предмети, кога патуваат.Испраќање деца исклучување на летниот камп или на факултет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката