• Новак
ALAZA Големи Перење Кошница Горење Кошарка Моделот Печатење на Спортски Перење Торба Забавува Расклопна Оксфорд Ткаенина Стилски Дома Чување Бин со Рачки, 22.7 Инчен

ALAZA Големи Перење Кошница Горење Кошарка Моделот Печатење на Спортски Перење Торба Забавува Расклопна Оксфорд

DEN 503.76
Производот е достапен

Достапност

¡¤ Што е направен од високо издржлив материјал кој е лесен и нуди години на употреба.Расклопна и густа ткаенина ќе го направи тоа лесно за чување и одржување форма за долго време.Забелешка : препорачливо е да се малку измијте го со рака.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, играчка за отпадоци, играчки кутија, дете забавува, перење кошница, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање и погодна за спалната соба, бебе соба, детска соба, playroom, занает соба, бањата или кујната.Користете & Повод перење забавува ги исполнува многу складирање потреби, како што се перење кошница (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката