• Новак
RJ-45 CAT6 CAT5e Адаптер Капа Ethernet Мрежен Кабел Конектор Приклучок RJ45 Капи Мачка 5 CAT6 Заштитен Ракав многоцветни-100 КОМПЈУТЕРИ,Жолта

RJ-45 CAT6 CAT5e Адаптер Капа Ethernet Мрежен Кабел Конектор Приклучок RJ45 Капи Мачка 5 CAT6 Заштитен Ракав многоцветни-100

DEN 1994.40
Производот е достапен

Достапност

Забелешка:На мешани бои се случајни 5 Боја.Ако треба да ја одредите боја, ве молиме изберете боја ви треба или да поднесат цел забелешка да ни каже, ви благодарам.Бои : Жолта ,Црна,Црвена,Зелена,Бела,Сина,Портокалова,Сива.со дијаметар на Етернет кабел =6mm.Напомена : Овој производ не може да се користи за мрежна конектори со опашката клип.Забелешка:На мешани бои се случајни 5 Боја.Ако треба да ја одредите боја, ве молиме изберете боја ви треба или да поднесат цел забелешка да ни каже, ви благодарам.CAT6 CAT5e RJ-45 Приклучок Адаптер Капа Ethernet Мрежен Кабел Конектор Приклучок RJ45 Капи Мачка 5 CAT6 заштитен ракав multicolour Packing листата : 20pcs/број/50pcs/број/100pcs/lot Colors : Жолта ,Црна,Црвена,Зелена,Бела,Сина,Портокалова,Greywith дијаметар на Етернет кабел =6mm Notice : Овој производ не може да се користи за мрежна конектори со опашката клип.Ќе треба да наведете боја, ако не, јас ќе случајно испрати мешани многоцветни боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката