• Новак
Црна Bungee Резервни Гуми Покрие P255/75R17, LT255/75R17, P255/70R18 (Американското Знаме)

Црна Bungee Резервни Гуми Покрие P255/75R17, LT255/75R17, P255/70R18 (Американското Знаме)

DEN 815.04
Производот е достапен

Достапност

Тесен премиум тексас заврши гуми маски, изработени од Црна (Тексас Заврши) 16 оз.Винил се дизајнирани за да се заштити вашата надворешност резервни гуми од нечистотија и сончева светлина.Уникатен туш капа дизајн спречува покрие експлодирам. 16 оз.Винил и е опремен со Тешки 3/16" Шок Кабелот Прилог.Оваа гума поклопецот е класична црна тексас гуми покрие со Американското Знаме отпечаток во трајни надворешните автомобилската мастило.Секоја Гума Поклопецот е специјално дизајниран за вашиот надворешен резервни гуми.Доколку тоа се вклопува како ракавица својот Тесен.Заштита на вашиот возила надворешноста резервни гуми од нечистотија и штетните ефекти на сонцето со Тесен Премиум Квалитет Bungee Гуми Капак.Оваа квалитет гуми поклопецот е изградена на Црно (Тексас Заврши) 16 оз.Винил и е опремен со Тешки 3/16" Шок Кабелот Прилог.Единствена туш капа дизајн спречува покрие експлодирам.Капакот е дизајниран да се вклопуваат P255/75 R17, LT255/75 R17, P255/70 R18 гуми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката