• Новак
Бебе Девојки Ruffel Чорапи Деца Глуждот Флорални Секојдневен Чорапи Доенче Не-Лизна Се Облекуваат Чорапи

Бебе Девојки Ruffel Чорапи Деца Глуждот Флорални Секојдневен Чорапи Доенче Не-Лизна Се Облекуваат Чорапи

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

80.7% Памук, 16.4% Полиестер, 2.9% Spandex.Машина За Миење.ГОЛЕМИНА : X-S големина Нога Должина 3.1"(8cm)/типична возраст 0-6 Месец;S големина Нога Должина 3.93"(10cm)/типична возраст 6-12 Months;М големина Нога Должина 4.73"(12cm)/типични age1-3 T.ПАКЕТ : Тоа ги вклучува 5 парови Бебе Доенче девојки кавга чорапи.МАТЕРИЈАЛ : 80.7% Памук, 16.4% Полиестер, 2.9% Spandex.Висок квалитет на памук нежен материјал и лесна дизајн го прави вашите деца се чувствуваат мека, дише и удобно.СОВРШЕН ПОДАРОЦИ : Овие новороденче/доенче чорапи лесно да се оди со вашето бебе девојка различни облека и чевли, Светли бои и прекрасна кавга .особено се совпаѓаат и со фустан и мери џејн е чевли.Ова е еден начин да се облекуваат цркви и други специјални настани кои можете да ги користите за бебето тушеви оркестарот.Овие се најдобрите подароци за децата.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ : Рачно перење, машина за миење, не се впие за долго време, не сува чиста, ве молиме да се мијат темни алишта одделно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката