• Новак
Decanter старомодни Автомобил Виски Decanter во Собата, со 2-10Oz Виски Гимнастик Старата Мода Очила, старомодни Гроздобер Автомобили, 750Ml Decanter Spigot Decanter

Decanter старомодни Автомобил Виски Decanter во Собата, со 2-10Oz Виски Гимнастик Старата Мода Очила, старомодни

DEN 340.80
Производот е достапен

Достапност

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Кристално јасно, висок квалитет на стакло што е машина за миење садови, фрижидер и замрзнувач безбедно.Погоден за секојдневна употреба и лесно да се чисти. [ Ограничено издание decanter поставите] : Ова е ограничено издание голема виски автомобил decanter во собата со 2 гимнастик очила.Автомобилот има многу сложени делови и е исклучително уникатен во дизајнот. [ Decanter со прелива метал шише] : 750 ml со метални допрете внатрешноста на автомобилот, што е доволно да се одржи содржината на стандарден виски или шише вино и повеќето виски, рум и духови. [ Уникатно дизајниран вино стакло комплет] : Ова е навистина уникатен комплет.Одлична алтернатива за стакло и стакло decanters.It' s a голем разговор за семејството, бар или канцеларија да ги претстави и да им служи на гостите со елеганција и гордост. [ Погоден за повеќе пијалоци и било бар] : одлична за вотка,духови,виски,итн.Овој сет ќе направат да се издвоите.Уникатен и стилски – Одлична старомодна коктел чаша со безвременски дизајн.На уникатен дизајн ја прави посебна и уметнички дизајнирани да ја истакнете вашата barware спектар, на алкохол carafe, на бурбон шише, на виски carafe, на lowball очила, бар очила и стакло cup This е навистина уникатен комплет.Оваа гравирани свет decanter со стакло - разнесени автомобил во внатрешноста е одличен начин да се обезбеди скапи алкохол.Вграден - во decanter може да се одржи 750 ml течност.Светот очила задржете 7 унци на вашиот омилен вино, или bourbon The стоп им овозможува на алкохол да тече непречено од задниот дел на автомобилот.Задржи airtightness внатре.Ова е многу сложен decanter.Нејзините умен детали, отстранлив тркала и светот очила ќе го задржи на гости да се зборува за while Good за било Духови : Виски, Ракија, Џин, Рум, Текила, Вотка, и Ракија.Тоа одговара и со вино и други пијалоци, како што се вода, сок, Сок, iced чај, премногу.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката