• Новак
Cuddly Фокс Бебе Играчка Soother

Cuddly Фокс Бебе Играчка Soother

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.мека cuddly играчка за бебето.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нашата слатка и шарени Фокс тивко се смирува вашето бебе.Нежна ткаенина и во прилог pacifier ќе им помогне да заспие, и удобност за нив, кога teething.Толку многу да се допрат, видат и љубов.Возраст : Раѓање и копија Од шумата во градинка.Оваа симпатична кожен суштество е и партнер и cuddly ќебе.Кога тоа е свиткан, на cuddly брзо да стане една симпатична карактер со фасцинантна елементи да се допре, да слушнат и да се истражуваат.Вклучува и отвор за pacifier прилог 2 пластични прстени кога потресена направи rattling бучава Димензии : L 19.7" x W 6.3" Материјал : памук, spandex, полиестер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката