• Новак
ZMYNB Партија Tablecover, Табела Покрие Правоаголна Роденден Tablecloth Свадба Партија Материјали 2.71 M,Злато

ZMYNB Партија Tablecover, Табела Покрие Правоаголна Роденден Tablecloth Свадба Партија Материјали 2.71 M,Злато

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Премиум Роденден на Сите-во-Едно Пакување Има - Сите Лица Материјали и Партија Украси во Една Кутија.Лесно да се Носат.Високо квалитетен материјал - роденден плакат е направен на Изработени од еколошки материјали, балони се направени од издржлив латекс,животната средина и не се отровни,Силни и издржливи.Погоден за различни прилики - Совршени за роденден партии,сино-тематските роденден партии, градина партии,празник партија, или било која партија настан.Лесно да се соберат и ги красат - Едноставна монтажа, лесен за ракување,Можете да ги красат според референтната шема, или можете да ги красат слободно според вашиот сопствен избор, така што вие и вашето дете имате убаво искуство.по-продажбата на услугата - Ако имате било какви прашања во врска со нашиот роденден материјали, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.Партија Tablecover, Табела Покрие Правоаголна Роденден Tablecloth Свадба Партија Материјали 2.7*1m Note : На tablecloth доаѓа со мириса на материјалот,кога ќе прими ,преземе надвор од пакетот и се става во вентилирани локација,мирисот ќе исчезне.Опис : Совршен tablecloth за употреба во излети, партии, уметности и занаети или било неуредна се користи како тие се за еднократна употреба и не треба да се грижите за расчистување.Идеален за секојдневна употреба, лица, празници, угостителство, кафулиња, специјални прилики, вечери, свиткување, potlucks, BBQ е, buffets, бебето тушеви и more Specifications : Материјал : PETSize : 2.7×1 M (39" Широк x 106" Долго)Погоден За : Божиќ и ноќта на Вештерките партија декорација tablecloths, настан партија tablecloths, отворено собирање tablecloths, итн.Количина : 1pc Package се Вклучени : 1* Партија Tablecloth If умот вас,ве молиме размислете за тоа пред да ставање ред.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката