• Новак
Разноврсна Виси Мрежа за Складирање Кеси, Кромид Чување на Овошје и Зеленчук Кеси Дише Складирање Мрежа Кеси за Garlics Компири Кромид Saver Ѓубре Торба Организатор Бања

Разноврсна Виси Мрежа за Складирање Кеси, Кромид Чување на Овошје и Зеленчук Кеси Дише Складирање Мрежа Кеси за

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Обновливи Мрежа Произведува Вреќи : 2 парчиња x Виси Овошје и Зеленчук Мрежа Кеси Кромид Чувар, да ви се исполнат многу потреби.Лесен и трајни складирање торба совршен за кујна, спална, бања.Еко-Пријателски Мрежа Кеси за видови на Зеленчук : за Обновливи t worry!Нашите заштита на Животната средина & перат складирање кеси овошје hammock се големи да се земе заедно на намирници продавница или да се патува со.Одличен начин да се намали нашата употреба на пластични и придонесуваат кон животната средина, во позитивен начин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката