• Новак
Abraha70-Labels Налепници Круг Гроздобер Kraft Хартија Ви Благодариме Налепници Запечатување Етикета Налепници DIY рачно изработени Налепница Канцелариски Налепница-69486

Abraha70-Labels Налепници Круг Гроздобер Kraft Хартија Ви Благодариме Налепници Запечатување Етикета Налепници

DEN 1939.20
Производот е достапен

Достапност

100% новата држава, еколошки материјали со висок квалитет.Многу Убави и економски.Одличен подарок за себе си и вашите пријатели.Може да се користи за домашна декорација, продавница прозорецот прикажува, свадба брак соба и да се подобрат.Ве молиме овозможи боја разлика и стандардна девијација поради различни фактори.Количина : 5sheets/10sheets етикета stickers Size : како слика shows Material : paper Note1. Ве молиме овозможи 0-1cm разлики поради прирачник measurement2. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката