• Новак
За Jeep Grand Cherokee Огледало 2011-2018 за Возачот и Совозачот Страна Пар/Set | копче за Виткање | Енергија | Загреан | w/Слепа Точка за Откривање | Paintable | CH1321359 + CH1321359 | 68236931AF + 68236930AF

За Jeep Grand Cherokee Огледало 2011-2018 за Возачот и Совозачот Страна Пар/Set | копче за Виткање | Енергија |

DEN 2999.76
Производот е достапен

Достапност

Точно одговара на ОЕМ# : 68236931 AF и 68236930 AF и Partslink# : CH1320359 и CH1321359. Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандарди.Загреан Моќ Виткање Paintable Со Меморија Без Автоматско Затемнување Со Слепа Точка Откривање во Стакло |.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија.Купи како еден Пар за да се Обезбеди Соодветен Изглед и Оптимална Безбедност.Компатибилна Со Следниве Возила : Компатибилен Со : 2011-2018 Компатибилен Со Џип |Гранд Cherokee Product Информации : Дел : Mirrorlocation : за Возачот И Совозачот Страна Пар / Setglass Работата : Моќ Glassheated : Heatedfolding Тип : Моќ Foldingcolor/Крај : Paintablebuilt-Во Јачина на Светлината : Во-Домување Сигнал Lightpuddle Светлина се Вклучени : Без Puddle Lightmemory се Потсетиме : Со Memoryauto-Затемнување : Без Авто-Dimmingblind Место Детекција : Со Слепа Точка Откривање Во Glassproduct Одговара : Директни Fit Interchange Дел Број : 68236931 Af, 68236930 Af Premium Замена на Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот(Оем) Partall На Нашите Предмети Се Дот И Sae Certified Guarantees И Гаранции : 30-Ден На Задоволство Guarantee1-Година Ограничена Warranty Made Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно Да Се Тестираат За Да Се Обезбеди Структурна Сила И Integrity Please Потврди Оем # Или Partslink # Одговара На Вашата Тековна Дел Точно Пред Купување, Инаку, Објектот Може Да Не Се Вклопи.Tto Се Обезбеди Безбедно Испорака, Ве Молиме Имајте Во Предвид Потпис Може Да Се Бара За $200+ На Налози.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката