• Новак
Beystadium Голема Елка со Дедо Божиќ Украси Прозорец Налепница Отстранлив Прозорец Одмор Партија Снабдувач

Beystadium Голема Елка со Дедо Божиќ Украси Прозорец Налепница Отстранлив Прозорец Одмор Партија Снабдувач

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

Стап во согласност со сликата, или DIY во вашата сопствена идеја.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.Материјал : ПВЦ plastic Size : L*W : 60*90cm Package Вклучува : 1 x Ѕид sticker Note : - Пакетот вклучува само 1 ѕид налепница.Ако поради некоја причина на нашите производи не живеат до вашите очекувања, бродот назад за да ни се за бесплатен ПРЕВОЗОТ Замена или целосно враќање на средствата. Излупете исклучување на хартија и потоа се лепат на ѕидот, отворајќи од средината кон лево и десно.Можете да ги залепите на овој производ според вашите желби и ѕид дизајн.Купување гаранција:ние сме убедени да понуди најдобар квалитет на нашите клиенти во однос на производи и услуги, и ние нудиме доживотна гаранција за враќање на пари при секое купување.Препорачливо е да не држи ги на автомобилот прозорецот, бидејќи високата температура ќе предизвика да ги намали или да падне.Материјал : Божиќ прозорец држи се направени на премиум отстранлив ПВЦ материјал, без лепак, еко-пријателски и нема мирис, водоотпорен, се држи до прозорецот лесно и кора од надвор без остатоци, ќе не боли вашиот прозорец. Изберете место сакате да ги применуваат, се исчисти пепел и маснотии, чувајте го сув и чист.- Ве молиме погледнете го мерење.Пакетот вклучува 1 листови, а секој лист има големина од 60cm*90cm.Откако ќе се стави на ѕидот, гребење со scraper и вие одвај може да се види трага.Ако поради некоја причина на нашите производи не живеат до вашите очекувања, бродот назад за да ни се за бесплатен ПРЕВОЗОТ Замена или целосно враќање на средствата.Купување гаранција:ние сме убедени да понуди најдобар квалитет на нашите клиенти во однос на производи и услуги, и ние нудиме доживотна гаранција за враќање на пари при секое купување.Апликација за Било каква мазна површина : овие прозорец налепница работи на било каква мазна површина, како што се плочки, стакло, мазна ѕид, лизгачки стаклени врати, продавница прозорец и така натаму.Огромна елка и Дедо Мраз може да се користат за декорација на вашата соба и детската соба, додавајќи празнична атмосфера за Божиќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката