• Новак
Чевли се Прикаже Столб 3 x 5 (W x H)

Чевли се Прикаже Столб 3 x 5 (W x H)

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

3 x 5 (W x H) јасно Z виткајте го прави обувки лесно да се види.Чудни акрилик е атрактивна и здрав.Не се лизга пета запре.Овој број на екран столб е 3 x 5 (W x H).Јасно Z наведнуваат акрилик обезбедува комплетен приказ на обувки за клиентите.Овој број на екран столб е чудни и не се лизга пета запре.Стенд доаѓа во неколку различни висини и може да се купат од Мало Ресурс во поставување на три.Овој број на екран столб доаѓа со гаранција за квалитет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката