• Новак
Evonecy Мрежа Торба за Перење, Алишта Складирање Торба Задебелена Голем Капацитет Ѕид‑Монтирани Најлон за Облека за Дома за Играчки(со Решетки)

Evonecy Мрежа Торба за Перење, Алишта Складирање Торба Задебелена Голем Капацитет Ѕид‑Монтирани Најлон за Облека

DEN 237.36
Производот е достапен

Достапност

Тоа е лесно да се чисти, и таму е тркалезна дупка во предниот дел на перење торба, што е погодно за фрлање валкана облека во торба.Издржливи и направен од високо‑квалитет најлон ткаенина, тоа е повеќе ефикасен против нечистотија и може да се користи.Виси дизајн, може да се закачи на вратата или мазна ѕид, погоден за плакарот, бања, спална соба, итн.Лесен за употреба, играчка складирање торба има патент во задниот дел на дното, што го прави полесно да се земе облеката на перење соба.Голем капацитет виси перење торба е 74cm x 47cm, доволно за чување облека, како што се кошули, крпи и долна облека.Функција : 1. Издржливи и направен од високо‑квалитет најлон ткаенина, тоа е повеќе ефикасен против нечистотија и може да се користи.2. Тоа е лесно да се чисти, и таму е тркалезна дупка во предниот дел на перење торба, што е погодно за фрлање валкана облека во торба.3. Лесен за употреба, играчка складирање торба има патент во задниот дел на дното, што го прави полесно да се земе облеката на перење соба.4. Голем капацитет виси перење торба е 74cm x 47cm, доволно за чување облека, како што се кошули, крпи и долна облека.5. Виси дизајн, може да се закачи на вратата или мазна ѕид, погоден за плакарот, бања, спална соба, итн.Спецификација : Предмет Тип : Mesh Перење Bag Material : Nylon Weight : Прибл. 64-84g / 2.3-3oz Unfolded Големина : Прибл. 74x47cm / 29.1x18.5in Color : Бела Пакет Листата : 2 x Hook1 x Мрежа Перење Bag Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани спецификации

Item Type:
Mesh Laundry Bag
Material:
Nylon
Weight:
Approx. 64-84g / 2.3-3oz
Unfolded Size:
Approx. 74x47cm / 29.1x18.5in
Color:
White
Package List:
2 x Hook :
1 x Mesh Laundry Bag :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Комплементите на стоката