• Новак
Акрилик Чевли Risers, Сет од 3 (Бел) Премија Чевли Екранот

Акрилик Чевли Risers, Сет од 3 (Бел) Премија Чевли Екранот

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Бела акрилна и чудни дизајн нуди клиенти на најдобар поглед.Самостојна и преносни; екранот во продавници или на саеми.Пета престане да го држи чевли од лизгање.Целокупната димензии : 4"W x 9" D x 5"H (мал), 4"W x 9"D x 7"H (среден), 4"W x 9"D x 9"H (големи).Најдобро се користи со средна големина на чевли.Овој сет од 3 чудни чевли risers ви овозможува да се создаде уникатен и професионални монитори и вклучува мали (4"W x 5"H), средна (4"W x 7"H), и големи (4'W x 9"H) risers.Петицата стоп го задржува чевли во место додека чудни дизајн нуди клиенти на најдобар поглед на вашиот производ.Направени од издржлив бела акрилна, овие risers може да биде во склопот користи дома, во продавници, или на саеми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката