• Новак
Oborzian Компатибилен за Google Пиксели 5A Случај со Екран Заштитник, Тешки Воени Одделение 360° Ротирачки Потпирачот Носителот TPU Телефон Покритие за Google Пиксели 5A 5G(Црна)

Oborzian Компатибилен за Google Пиксели 5A Случај со Екран Заштитник, Тешки Воени Одделение 360° Ротирачки Потпирачот

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

【100% Задоволство】 Ние на рокот на траење на нашите производи е од 180 дена.Ако постои било кој квалитет на проблемот во рамките на рокот на траење, може да се обезбеди замена или враќање на средствата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Да имате задоволни шопинг искуство во Oborzian. 【Компатибилен Со】Овој Случај САМО се вклопуваат Google Пиксели 5 A / 5 A 5 G Телефон.Не за други модели на телефони,што им даде на вашиот телефон посеопфатна заштита. 【Високо-Квалитетни Заштитник Случај】Овој случај се тешки воени одделение 360° ротирачки држач потпирачот телефон маска,лесна инсталација.Вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, тоа е компатибилен со магнетни автомобил заградата. 【Совршена Заштита Дизајн】-Воздушна перница технологија е донесен во случај четирите агли, TPU + PC 2 во 1, да се заштити вашиот мобилен телефон од паѓање, гребење и влијание, и да се заштити вашиот мобилен телефон во сите правци. 【Пакет】 1 Google Пиксели 5 A случај + 2 Парчиња HD мека екран заштитник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката