• Новак
Дрво Дизајни 80132BT Woodie со Ремен за околу Рака, 13 Седиште Висина, Природни (Пакување од 2)

Дрво Дизајни 80132BT Woodie со Ремен за околу Рака, 13 Седиште Висина, Природни (Пакување од 2)

DEN 622.80
Производот е достапен

Достапност

GREENGUARD Gold certified. 100% Здрав Деца Иверица со ексклузивни Tuff-Сјај УВ заврши.Направен во САД.Пластовидно дизајн, со лесен handhold за лесен транспорт.GREENGUARD Gold certified.Доаѓа со отстранлив и прилагодливи 3-точка сигурносен појас.Стол висина од 13". 100% Здрав Деца Балтички бреза иверица со нашите ексклузивни Tuff-Сјај УВ Заврши.Целосно заоблени агли и рабови за максимална безбедност.Спакувани (2) По Картон, вклучува и појас на рака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката